Spoření do investičních mincí

Pokud nedisponujete větší finanční hotovostí, ale můžete ze svého příjmu měsíčně uvolnit určitou částku, kterou následně ukládáte např. do banky jako rezervu, pak je program postupný nákup (spoření) určen právě pro Vás. Můžete tak splácet kupní cenu zlatých mincí postupně v měsíčních splátkách dle vlastních možností.

Peníze, které uložíte do banky, Vám paradoxně s ohledem na nízkou úrokovou sazbu s přihlédnutím k inflaci mohou na hodnotě naopak ztrácet. To platí rovněž i u termínovaných účtů, kde jsou dnes úrokové sazby rovněž na velmi nízké úrovni.

Pokud se s námi rozhodnete pro spoření do investičních zlatých mincí, nemusí to pro Vás znamenat zásadní zásah do Vašeho osobního rozpočtu. Spořit se dá již od částky 500 Kč měsíčně.

Je mnoho společností na trhu, které nabízejí obdobné programy "spoření do zlata". My jsme však jedinou společností na trhu, která Vám investiční zlaté mince zakoupí ihned po podpisu smlouvy.

Vzhledem k tomu, že kupujeme investiční zlaté mince ihned v reálném čase, tak se můžeme o čas skutečně opřít.

Na konci spoření si klient sám zvolí, jak naloží s dospořenými investičními zlatými mincemi

a) fyzicky si investiční zlaté mince vyzvedne

b) investiční zlaté mince odprodá naší společnosti

c) reinvestuje investiční zlaté mince do dalšího programu

Mít úspory bezpečně uložené je dnes více než rozumné. Investiční zlato je tisíciletími prověřená jistota a bude jistotou i pro vaše děti a vnoučata.

Spořte s námi

Exchange Gold - investice do zlata je jistota v nejisté době

Neváhejte nás kdykoli kontaktovat na tel 602 120 188. Ochotně Vás kdykoli přivítáme u nás v centru Prahy - Na Příkopě 12 v Pasáži Černá růže nebo za Vámi rádi pošleme některého z našich kolegů.

Kontaktní formulář

Jméno a příjmení:
Váš e-mail:
Dotaz: