Spoření do zlata - postupný nákup

Pokud nedisponujete větší finanční hotovostí, ale můžete ze svého příjmu měsíčně uvolnit určitou částku, kterou následně ukládáte např. do banky jako rezervu, pak je program postupný nákup (spoření) určen právě pro Vás. Můžete tak splácet kupní cenu zlatých slitků postupně v měsíčních splátkách dle vlastních možností.

Peníze, které uložíte do banky, Vám paradoxně s ohledem na nízkou úrokovou sazbu (s přihlédnutím k inflaci) mohou na hodnotě naopak ztrácet. To platí rovněž i u termínovaných účtů, kde jsou dnes úrokové sazby stále na poměrně nízké úrovni i přes zvyšující se základní úrokovou sazbu ze strany ČNB. Investiční zlato je třeba dnes vnímat především jako velmi dobrou uchovatelnou hodnotu s možností rychlé likvidity kdekoli na světě.

Pokud se rozhodneste s námi investovat do postupného nákupu cílového zlatého slitku, nemusí to pro Vás znamenat zásadní zásah do Vašeho osobního rozpočtu. Spořit se dá již od částky 500 Kč měsíčně. Poradíme Vám, jak správně investovat do zlata, jak si zvolit správný cílový slitek a splátky rozložíme dle Vašich možností.

Je mnoho společností na trhu, které nabízejí obdobné programy "spoření do zlata". My jsme však jedinou společností, která Vám cílový slitek zakoupí ihned po podpisu smlouvy. Klient zná od počátku identifikační číslo svého slitku.

Vzhledem k tomu, že kupujeme zlato ihned v reálném čase, tak se můžeme o čas skutečně opřít a naši klienti mají velkou pravděpodobnost, že po dospoření na cílovém slitku ještě vydělají. Cena Vašeho nakoupeného cílového slitku je od počátku zafixována a na předpokládaném nárůstu ceny zlata tak můžete jen vydělat.

Na konci spoření si klient sám zvolí, jak naloží s dospořeným slitkem

a) vyzvedne si fyzické slitky

b) slitek odprodá naší společnosti

c) reinvestuje slitek do dalšího programu

Mít úspory bezpečně uložené je dnes více než rozumné. Investování do zlata je tisíciletími prověřená jistota a bude jistotou jak pro naše děti, tak i vnoučata.

Spořte s námi

Exchange Gold - investice do zlata je jistota v nejisté době

Neváhejte nás kdykoli kontaktovat na tel 602 120 188. Ochotně Vás kdykoli přivítáme u nás v centru Prahy - Na Příkopě 12 v Pasáži Černá růže nebo za Vámi rádi pošleme našeho obchodního zástupce.

Kontaktní formulář

Jméno a příjmení:
Váš e-mail:
Dotaz: